Pousada Trilhas De Gigantes
| Wi-Fi | Mat/Dryck Bar/lounge | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Det eleganta hotellet Pousada Trilhas De Gigantes Itumirim, som ligger inom 4 km från Cachoeira do Engenho, har utsikt över innergården. Detta hotell har också en parkering.
Det eleganta hotellet ligger ca 30 minuters promenad från centrum. São Tomé das Letras är belägen 44 km från boendet.
I rummen finns uteplats för gästernas bekvämlighet. De privata badrummen har badlakan och handdukar.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
Mat och drycker
- Gemensamt kök
- Bar/lounge
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
Service
- Tvätt
På rummet
- Minibar
- Uteplats
- Terrass
- Gratis toalettartiklar
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av hotellet Pousada Trilhas De Gigantes?
Hotellet Pousada Trilhas De Gigantes erbjuder gästerna parkering. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på hotellet Pousada Trilhas De Gigantes?
Gästerna på hotellet Pousada Trilhas De Gigantes måste checka ut till 11:00. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på hotellet Pousada Trilhas De Gigantes?
Hotellet Pousada Trilhas De Gigantes erbjuder Standard Svit och Familjesvit att välja mellan. - ❓
Får vi ta med våra husdjur på hotellet?
Ja, husdjur är tillåtna på hotellet.